Kurse ne TEB, pjese e BNP Paribas dhe përfito ofertë speciale të depozitave.
Banka TEB ju prezanton ofertën e re per diasporën me 0% KOMISION për çdo transfer të Depozitave nga e gjithë bota për në Kosovë.
Me TEB, paratë e juaja arrijnë shpejt dhe sigurt në vendlindje.
Dërgimi i parave duhet të përmbajë detajet e mëposhtme të përfituesit:
IBAN: XK05
Banka e përfituesit: TEB Sh.A. Prishtinë, Kosovë
Nr. I Xhirollogarisë: Numri I xhirollogarisë individuale
Kodi I Swiftit/BIC: TEBKXKPR
Emri I përfituesit: Emri dhe Mbiemri
Përshkrimi I transferit: DIASPORA
Adresa e përfituesit: Adresa e banimit te perfituesit te transferit
Oferta vlen për të gjitha valutat / hyrëse në llogaritë EUR, USD, CHF, GBP.
Oferta është e valide deri më 31.08.2017 dhe është e vlefshme vetëm për klientët individual.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines analíticos y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de sus datos para estos propósitos. Ver Política de cookies
Privacidad